Padiskutim mbretëreshat e stilit, 12 gratë e veshura më mirë për vitin 2021!

Marisa Karabeci
22/12/2021

Ka pasur disa momente vërtet të paharrueshme të modës këtë vit. Pavarësisht kohërave të pasigurta, ne ju prezantojmë 12 yjet që zbukuruan ditët tona me një stil perfekt dhe përfundimisht janë 12 personazhet VIP të veshura më bukur gjatë vitit 2021.

Njihuni me to:

1.Kate Moss
2. Lady Gaga
3.Zendaya
4.Dua Lipa
5.Rihanna
6.Jourdan Dunn
7.Isabelle Huppert
8.Gemma Chan
9.Angelina Jolie
10.Zoë Kravitz
11.Cynthia Erivo
12.Nicola Coughlan

Ky vit ka qenë një vit plot ngjarje edhe për këngëtaren e njohur Ariana Grande. Superylli ka shfrytëzuar maksimalisht vitin e saj 2021 duke ofruar gjithashtu momente të shkëlqyera të modës gjatë rrugës. “Vogue” po hedh një vështrim prapa në disa nga veshjet e saj më të mira të vitit. Në këtë link ju sjellim më shumë nga momentet më të mira të stilit të Grande në 2021.

Nuk ndodh gjithmonë, por për sezonin e festave të këtij viti, nuk ka asgjë më të bukur se fustanet në ngjyrë të zezë. Vite më parë, veshjet festive nënkuptonin një fustan të shkurtër ngjyrë argjendi për natën e Vitit të Ri ose një fustan ngjyrë të kuqe të veshur një natë para Krishtlindjes, ndërsa tani çdo gjë ka ndryshuar. Fustanet në ngjyrë të zezë janë ideale për t’u veshur në periudhë festash. Jo vetëm që ngjyra e zezë e tregon perfekt trupin tuaj, por gjithashtu mbulon defektet që ju dëshironi t’i fshihni.

Më shumë