Ju prezantojmë trend-et e reja të veshjeve për vitin 2022!

Marisa Karabeci
12/01/2022

Fashion Group Albania, është kompania e parë me pakicë e veshjeve të modës e themeluar në 2005 me synimin e rimodelimit të tregut shqiptar me pakicë duke prezantuar risinë e menaxhimit të kontratës Franchisee në vend dhe krijuar një standard të ri me pakicë në Shqipëri përsa i përket shërbimit të klientit dhe tregtisë. Fashion Group Albania furnizon tregun shqiptar me produkte alternative cilësore dhe e dëshmoi këtë me sukses me zgjerimin e portofolit të markave të tij të pranishëm në qendrat më të mëdha tregtare në Shqipëri Tirana East gate (TEG), Qendra Tregtare Univers (QTU).

Aktualisht kompania po menaxhon 9 marka ndërkombëtare si: Mango, Geox, Parfois, Prenatal, Okaidi, Carpisa, Cortefiel, Springfield, Women’Secret në 16 dyqane si dhe online www.fga.al. Ndërkohë ne në këtë artikull do ju prezantojmë me trend-et më të fundit të veshjeve që fare lehtë mund ti bëni tuajat duke vizituar faqen https://fga.al/rreth-nesh/.

Vajza të dashura, ne po jua lehtësojmë pak punën duke ju prezantuar bluzat me mëngë të gjata MANGO të cilat padyshim janë edhe perfekte për t’u veshur në këto ditë të ftohta dimri kombinuar me pallto apo xhup të gjatë.

Çmimet variojnë nga 2590L-3990L

Të fiksuara pas xhaketave dhe jelekëve?! FGA sjell për ju më të bukurat dhe më trend-it e momentit. Për më shumë zbuloni duke klikuar në këtë link.

Xhaketë kostumi MANGO

5990L

Xhaketë me printe MANGO

4494L

Xhaketë xhins MANGO

2495L

Nuk mund të lëmë pas pantallonat, ato më trend-i i keni pak më poshtë. Për më shumë klikoni në këtë link. 

Pantallona kauboj MANGO

3990L

Pantallona lëkure MANGO

2994L

Pantallona me printe MANGO

3594L

Kategoria: Funde

Fund i gjatë MANGO

5990L

Fund i shkurtër xhins MANGO

897L

Fund treçerekësh MANGO

3594L

Nëse doni të shihni më shumë modele klikoni në këtë link. Për vajzat që janë të fiksuara pas trikove dhe pulovrave, këtu keni modelet më IN të momentit që padyshim do ju bëjnë të dukeni stil edhe në ditët më të acarta të vitit. Zbuloni më shumë modele. 

Kardigan me thurje Parfois

6990L

Pulovër oversize MANGO

5990L

Triko me zinxhir Women Secret

4193L

Kategoria: Xhupa

Ju mungon një xhup që t’ju mbajë edhe ngrohtë dhe në të njëjtën kohë të dukeni stil?! Zgjidhjen e keni këtu poshtë. Për më shumë modele klikoni në këtë link. 

Xhup i shkurtër MANGO

5694L

Xhup pa mëngë MANGO

5694L

Kategoria: Fustane

Modele të ndryshme për çdo vajzë që nuk e imagjinon dot ditën pa veshur një fustan. Zbuloni më shumë duke klikuar në këtë link. 

Fustan me mëngë të gjata MANGO

6643L

Fustan sateni MANGO

5243L

Fustan i shkurtër MANGO

4193L

Fustan me thurje SPRINGFIELD

4543L

Kategoria: Atlete

Ku i kemi vajzat sportive?! Zbuloni më shumë rreth modeleve duke klikuar në këtë link. 

Këpucë me takë

Të gjitha gocat klasike të mblidhen këtu. Zbuloni më shumë modele duke klikuar në këtë link.

Jemi padyshim në sezonin e çizmeve. Zbuloni më shumë modele duke klikuar në këtë link. 

Gjysëm çizme GEOX

10145L

Gjysëm çizme MANGO

7490L

Çizme me lidhëse MANGO

5694L

Kategoria: Çanta

Zbuloni më shumë modele duke klikuar në këtë link.

Le të kthejmë pak vëmendjen te meshkujt. Jeni kuriozë të dini se çfarë është trend-i për ju këtë sezon?! E nisim me këmishat. Çmimet më të arsyeshme i gjeni vetëm te FGA. Zbuloni më shumë modele duke klikuar këtë link. 

Kategoria: Xhinse

Xhinse skinny-fit SPRINGFIELD

2495L

Xhinse Slim-Fit CORTEFIEL

3995L

Zbuloni më shumë modele duke klikuar në këtë link. 

Kategoria: Pulovra

Ngrohtë, stil dhe super tërheqës. Klikoni te ky link për më shumë modele.

Pulovër pambuku SPRINGFIELD

4193L

Pulovër me printe SPRINGFIELD

2245L

Kategoria: Xhupa

Modelet e pafundme dhe super stil i gjeni duke klikuar në këtë link. 

Kategoria: Atlete

Për meshkujt sportiv, këtu keni atletet e ëndrrave. Zbuloni më shumë duke klikuar në këtë link. 

Kategoria: Çizme

Zbuloni më shumë modele duke klikuar në këtë link. 

Më shumë