Kush ishin çiftet më të bukur që shkëlqyen në “Grammy Awards 2022”?

Silvia Tabaku
06/04/2022

Mbrëmjen e 4 prillit u mbajt edicioni i 64-të i ndarjes së çmimeve “Grammy Awards”, një super event që zgjati tre orë e gjysmë. E organizuar edhe një herë këtë vit nga Trevor Noah, ‘Grammy 2022’ hapi tapetin e kuq për një ceremoni të mbushur me yje, duke festuar kandidatët dhe interpretuesit si Olivia RodrigoBillie Eilish, Justin Bieber, Lil Nas X, Brandi Carlile, Silk Sonic, BTS e të tjerë. Jon Batiste kryesoi nominimet këtë vit me 11 nominime, ndërsa BieberDoja Cat dhe H.E.R. secili fitoi 8 dhe Billie Eilish dhe Olivia Rodrigo morën 7. Por a jeni kuriozë që të zbuloni se cilët ishin çiftet që shkëlqyen me pjesëmarrjen e tyre këtë vit në “Grammy 2022”? Hidhini një sy yjeve…

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker

Carrie Underwood dhe Mike Fisher

Claudia Sulewski dhe Finneas O’Connell

Mod Sun dhe Avril Lavigne

Justin Bieber dhe Hailey Bieber

Chrissy Teigen dhe John Legend

Omer Fedi dhe Addison Rae

The Kid Laroi dhe Katarina Deme

Tiësto dhe Annika Backes

J Balvin dhe Valentina Ferrera

Jessica Ledon dhe David Guetta

Paris Hilton dhe Carter Reum

Më shumë