Kush ishin yjet e veshur më mirë në “MTV Film dhe TV Awards 2022”?!

Silvia Tabaku
06/06/2022

Mbrëmjen e djeshme është zhvilluar “MTV Film dhe TV Awards 2022” ku shumë prej yjeve të botës së kinematografisë dhe muzikës janë u bënë bashkë. Para se të bëhej ndarja e çmimeve të shumtë ishin yjet që parakaluan në tapetin e kuq dhe arritën që të tërhiqnin vëmendjen e të gjithëve. Ju njohim me disa prej yjeve që shkëlqyen:

Jennifer Lopez
Vanessa Hudgens
Lana Condor
Charli dhe Dixie D’Amelio
Diplo
Paris Hilton
Sofia Carson
Rae Sremmurd
Rachel Lindsay
Bethenny Frankel

Më shumë