“DUNE: PART TWO”, nga 29 shkurti premierë në të gjitha kinematë Cineplexx

Sindi Metushi
29/02/2024

Paul Atreides bashkohet me Chanin dhe Fremen ndërsa kërkon hakmarrje kundër komplotistëve që shkatërruan familjen e tij.

Titulli origjinal:Dune: Part Two
Filmi fillon:29.02.2024
Zgjatja e filmit:166 Minuta
Shteti/Viti:CAN, USA/2023
Lloji:Aksion, Dramë, Aventure
Aktorë:Florence Pugh, Rebecca Ferguson, Timothée Chalamet, Zendaya, Austin Butler
Regjisori:Denis Villeneuve
Distributori:Blitz film i video distribucija d.o.o.

Orari :

Cineplexx TEG
E hënë – E premte: 16:30; 18:00; 19:30; 21:00
E shtunë – E djelë: 12:00; 15:00; 16:30; 18:00; 19:30; 21:00

Cineplexx QTU
E hënë – E djelë: 17:00; 20:15; 21:30

Për më shumë informacion mund të ndiqni Cineplexx në:
Instagram
Facebook
https://www.cineplexx.al/

Adresa:
Cineplexx QTU
Autostrada Tiranë – Durrës, km 6

Më shumë