Veshjet më të këqija në ‘Oscars 2024’!

Marisa Karabeci
11/03/2024

Pavarësisht nëse jeni adhurues i filmave, nata më e madhe e kinemasë është ajo ku do të dëshironi të kërkoni disa nga momentet më të mira të modës të vitit dhe Oscars 2024 sigurisht që do të jetë diçka më e veçantë. Përkujtimi vjetor vazhdon me yjet tanë të preferuar që tregojnë fustanet dhe pamjet e tyre më të mira në tapetin e kuq. Në këtë link gjeni gjithçka që duhet të dini për natën më në modë të Hollivudit.

Ndërkaq, ju tregojmë veshjet më të këqija në “Oscars 2024”:

Ariana Grande

Dwayne Johnson

Andrea Riseborough

Melissa McCarthy

 Emily Blunt

Margot Robbie

Cynthia Erivo

Erika Alexander

Laura Karpman

Diane Warren

Justine Triet

Billie Eilish

Molly Sims

Më shumë