“Maratone Rinore” te Teatri Skampa, Elbasan

Sindi Metushi
07/05/2024

Rikthehet “MARATONA RINORE”
Konkursi artistik i shkollave të mesme të qytetit të Elbasanit në zhanrin e këngës, kërcimit, aktrimit, recitimit e moderimit, sjell për 11 netë talentin, pasionin dhe energjinë e të rinjve, të cilët në fund, do të vlerësohen me çmime nga një juri profesioniste.
Ju mirëpresim nga data 7️⃣ – 2️⃣0️⃣ Maj
📍Teatri “SKAMPA” Elbasan

Më shumë