“BREATHE”, nga 4 korriku premierë në të gjitha kinematë Cineplexx

Sindi Metushi
04/07/2024

Furnizimi me ajër është i pakët në të ardhmen e afërt, duke detyruar një nënë dhe një vajzë të luftojnë për të mbijetuar kur dy të huaj mbërrijnë të dëshpëruar për një strehë të mbushur me oksigjen.

Titulli origjinal Breathe

Filmi fillon 04.07.2024

Kohëzgjatja 1h 33m

Limiti i moshës o.A.

Versionet e disponueshme 2D

Shteti Viti USA 2024

Aktorë Milla Jovovich, Jennifer Hudson, Sam Worthington, Quvenzhané Wallis, Common

Regjisori Stefon Bristol

Distributor Blitz

Orari :

Cineplexx TEG
E hënë –E dielë: 18:15; 21:00

Cineplexx QTU
E hënë – E dielë: 21:30

Për më shumë informacion mund të ndiqni Cineplexx në:
Instagram
Facebook
https://www.cineplexx.al/

Më shumë