Altin Goci në stadiumin “Selman Stërmasi”, Tiranë

Sindi Metushi
11/07/2024

Më 11 korrik, bashkohuni me ne në stadiumin “Selman Stërmasi” për një mbrëmje të paharrueshme me yllin e muzikës shqiptare, Altin Goci! 🌟

Përgatituni për të shijuar hitet më të mëdha të tij, performanca energjike dhe emocionet e pafundme që Altin Goci do ti sjellë në skenë. 🎤✨

Mos e humbisni këtë mundësi unike për të kënduar dhe kërcyer në Spectapolis. 💃🏼🕺🏼🎉

Merrni biletat FALAS dhe bëhuni pjesë e këtij eventi spektakolar! ✨🎶😍

Let the spectacle astound you! ✨🥰
🔗 Merr biletën FALAS – www.vivere.al
🗓️ 11 Korrik 2024
📍Selman Stërmasi Stadium

Më shumë