Moonfall

Silvia Tabaku
01/02/2022

Me “Moonfall”, Roland Emmerich i rikthehet zhanrit për të cilin fansat e tij e duan më shumë dhe frymëzon me kinemanë e mbushur me yje, aksionin e shkëlqyer dhe imazhet që të lënë pa frymë.

Titulli origjinal:Moonfall
Filmi fillon:03.02.2022
Zgjatja e filmit:120 Minuta
Shteti/Viti:USA/2021
Lloji:Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë:Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Donald Sutherland
Regjisori:Roland Emmerich
Distributori:Blitz film i video distribucija d.o.o.

Orari :

Cineplexx TEG

E hënë-E premte 15:10; 17:45; 19:15; 20:15
E shtunë-E diel 12:45; 15:10; 17:45; 19:15; 20:15

Cineplexx QTU

E hënë-E diel 17:50; 20:15

Për më shumë informacion mund të ndiqni Cineplexx në:
Instagram
Facebook
https://www.cineplexx.al/

Adresa:

Cineplexx QTU
Autostrada Tiranë – Durrës, km 6

Cineplexx TEG
Rruga Nacionale Tiranë-Elbasan

Më shumë