The Unbearable Weight of Massive Talent

Silvia Tabaku
29/04/2022

Nicolas Cage në një “gjendje të keqe ekonomike”, pranon të paraqitet kundrejt pagesës në festën e ditëlindjes së një fansi miliarder. Por në të vërtetë ai është një informator i CIA, që ndjek fansin miliarder i cili është një trafikant droge dhe luan një rol në një film të Tarantinos.

Titulli origjinal:The Unbearable Weight of Massive Talent
Filmi fillon:28.04.2022
Zgjatja e filmit:105 Minuta
Shteti/Viti:USA/2022
Lloji:Aksion, Komedi, Krim
Aktorë:Nicolas Cage, Pedro Pascal, Tiffany Haddish, Neil Patrick Harris, Ike Barinholtz
Regjisori:Tom Gormican
Distributori:Blitz film i video distribucija d.o.o.

Orari :

Cineplexx TEG

E martë – E premte: 16:10; 18:45; 20:30; 21:45.
E shtunë – E dielë: 16:10; 18:45; 20:30; 21:45.
E hënë: 16:10; 18:45; 20:30; 21:45.

Cineplexx QTU

E martë – E premte: 16:10; 18:45; 20:30; 21:45.
E shtunë – E dielë: 16:10; 18:45; 20:30; 21:45.
E hënë: 16:10; 18:45; 20:30; 21:45.

Për më shumë informacion mund të ndiqni Cineplexx në:
Instagram
Facebook
https://www.cineplexx.al/

Adresa:

Cineplexx QTU
Autostrada Tiranë – Durrës, km 6

Cineplexx TEG
Rruga Nacionale Tiranë-Elbasan

Më shumë