Për udhëtimin tuaj të rradhës zgjidhni një nga këto super valixhe!

Marisa Karabeci
06/07/2022

Qëndrueshmëria është thelbësore. Për t’ju ndihmuar në udhëtimet tuaja këtë verë, ne kemi zgjedhur disa prej valixheve dhe çantave më të mira të dorës. Zgjidhni të preferuarën tuaj:

1.Më e mira për qëndrueshmëri

‘Globe-Trotter’ ka prodhuar valixhe që i rezistojnë kohës që nga viti 1897. E bërë nga pllaka fibrash e vullkanizuar super të qëndrueshme, nuk është mjaft e papërshkueshme nga plumbat, por do të dukeni sikur po largoheni në mënyrë dramatike nga shpërthimet e zjarrta.

2.Më e mira për mjedisin

E krijuar në Itali nga Econyl, një pëlhurë e krijuar tërësisht nga mbetje najloni të rigjeneruara, valixhja e dorës e Gucci-t ka stil dhe përmbajtje. Me bravë të miratuar nga TSA, rrota dhe një logo të markës së artë të zbukuruar në pjesën e përparme, është një mjet i besueshëm dhe i gjithanshëm për udhëtimin tuaj të ardhshëm.

3.Më e mira për të qenë të organizuar

FPM që do të thotë Fabbrica Pelletterie Milano ka të bëjë me inovacionin dhe modeli i tij Spinner është shembulli i përsosur. E bërë nga alumini i lehtë por i fortë, ai gjithashtu ka rrota që janë projektuar në Japoni për të qenë sa më të heshtur që të jetë e mundur, duke bërë udhëtime më të buta. Pjesa e brendshme është po aq e mirë dhe është e pajisur me një bollëk zinxhirësh dhe xhepash për të mbajtur gjithçka të organizuar.

4.Më e mira për një udhëtim pune

Doreza e zezë elegante e Montblanc, e quajtur #MY4810 Cabin, është ideale për ta marrë në një udhëtim pune ose një ndalesë të shkurtër. E bërë nga një polikarbonat i lehtë por i fortë dhe i printuar me një logo delikate të zezë Montblanc në pjesën e përparme, është po aq e zgjuar dhe e sofistikuar.

5.Më e mira për të karikuar telefonin tuaj

Shikoni këtë mrekulli teknologjike, një valixhe që gjithashtu karikon pajisjet tuaja. ‘Horizn Studios’ ka menduar për ju dhe ka krijuar shërbimin e pajisjes së bagazhit të saj H5 me një bateri të integruar që, në varësi të pajisjes suaj, mban të paktën tre karikime.

Më shumë