“Violent Night”, nga 1 Dhjetori në të gjitha kinematë Cineplexx

Megi Daci
02/12/2022


Kur një grup mercenarësh sulmojnë shtëpinë e një familjeje të pasur, Santa Claus duhet të ndërhyjë për të shpëtuar ditën (dhe Krishtlindjet).

Titulli origjinal:Violent Night
Filmi fillon:01.12.2022
Zgjatja e filmit:101 Minuta
Shteti/Viti:USA/2022
Lloji:Aksion, Komedi, Triller
Aktorë:David Harbour, John Leguizamo, Edi Patterson, Cam Gigandet, Alex Hassell
Regjisori:Tommy Wirkola
Distributori:UIP-B.V.

Orari :

Cineplexx TEG

E hënë – E premte: 19:45; 22:00
E shtunë – E dielë: 17:30; 19:45; 22:00

Cineplexx QTU

E hënë – E premte: 19:00
E shtunë – E dielë: 19:00

Për më shumë informacion mund të ndiqni Cineplexx në:
Instagram
Facebook
https://www.cineplexx.al/

Adresa:

Cineplexx QTU
Autostrada Tiranë – Durrës, km 6

Më shumë