“Policë për kokë”, premierë nga 12 Janari në Cineplexx

Megi Daci
11/01/2023

Xhino Pasmaçiun është një polic i thjeshtë trafiku jeta e të cilit do të kthehet përmbys kur ai e gjen veten papritur në mes të një hetimi policor shumë të rëndësishëm dhe… të rrezikshëm! Së bashku me dedektivin legjendar Maksimilian Murati, ata do të kalojnë një aventurë plot të papritura, në 48 orët më të paparashikueshme në botë.

Titulli origjinal:Policë për kokë
Filmi fillon:12.01.2023
Zgjatja e filmit:100 Minuta
Shteti/Viti:ALB/2022
Lloji:Aksion, Komedi
Aktorë:Nik Xhelilaj, Olsi Bylyku
Regjisori:Aldo Marku
Distributori:Blueberrys Film

Orari :

Cineplexx TEG

E hënë – E premte: 16:00; 18:00; 20:00; 21:15
E shtunë – E dielë: 13:00; 15:15; 17:15; 19:15; 21:15

Cineplexx QTU

E hënë – E premte: 16:00; 18:00; 20:00
E shtunë – E dielë: 14:30; 16:00; 18:00; 20:00

Për më shumë informacion mund të ndiqni Cineplexx në:
Instagram
Facebook
https://www.cineplexx.al/

Adresa:

Cineplexx QTU
Autostrada Tiranë – Durrës, km 6

Më shumë