“Scream VI”, nga 9 Marsi premierë në gjitha kinematë Cineplexx

Megi Daci
08/03/2023

Të mbijetuarit e vrasjeve të Ghostface lënë pas Woodsboro dhe përpiqen të fillojnë një kapitull të ri të jetës së tyre në New York.

Titulli origjinal:Scream VI
Filmi fillon:09.03.2023
Zgjatja e filmit:123 Minuta
Shteti/Viti:USA/2023
Lloji:Horror, Mister, Triller
Aktorë:Melissa Barrera, Jenna Ortega, Courteney Cox, Jasmin Savoy Brown, Mason Gooding, Hayden Panettiere
Regjisori:Matt Bettinelli-Olpin,Tyler Gillett
Distributori:Constantin Film

Orari :

Cineplexx TEG

E hënë – E premte: 16:15; 18:30; 20:00; 21:00; 21:30
E shtunë – E dielë: 16:15; 18:30; 20:00; 21:00; 21:30

Cineplexx QTU

E hënë – E premte: 16:30; 19:00; 21:15
E shtunë – E dielë: 16:30; 19:00; 21:15

Për më shumë informacion mund të ndiqni Cineplexx në:
Instagram
Facebook
https://www.cineplexx.al/

Adresa:

Cineplexx QTU
Autostrada Tiranë – Durrës, km 6

Më shumë