Festa e miqësisë në Tiranë, 4 ditë muzikë dhe argëtim.

Sindi Metushi
15/09/2023

E dimë që mezi e keni pritur… “Festa e Miqësisë” këtë javë vjen në Tiranë! Ju presim me artistët tuaj të preferuar në 4 netë të paharrueshme të miqësisë dhe argëtimit. Shihemi në Sheshin Skënderbej në datat 14 – 17 Shtator!

Të enjten 14 shtator me Tre Musketjerët, Era Rusi & Armaldo Kllogjeri

Të premten, 15 shtator Anxhela Peristeri, Orgesa Zaimi & Landi Kademi

Të shtunën, 16 shtator NRG Band, West Side Family dhe Stine

Të dielën, 17 shtator Klajdi Haruni, Bruno, DJ Vicky, Mir Vathi, Xhesika Polo, Stivi Boka, Lorenc Hasrama

DITA / ORA

Gjatë gjithë ditës (E shtunë)

VENDI

Sheshi Skënderbej

Më shumë