PAK PAKT

Silvia Tabaku
13/04/2022

🎭Komedia e zezë ‼️PAK PAKT ‼️ rikthehet 👉13 Prill ⏰1️⃣9️⃣:0️⃣0️⃣.
❗Për të mos u humbur loja e aktorëve Mehmet Xhelili, Gëzim Rudi, Erjon Hinaj, Ledjon Zoi, Ermir Hoxha , Xhuliano Brisku, Alba Shtëmbari, Margent Caushaj, që me tekstin dhe regjinë e Ledian Gjeçi sjellin kaq artistikisht realitetin shqiptar❗
REZERVONI 📲069 57 177 46 ose në inbox.
🎫 Çmimi i biletës:
300 Lekë | E MËRKURË
200 Lekë | Studentë dhe Pensionistë
🕖 BILETARIA | NGA E MARTA – TË DIELËN 9:00-13:00 & 16:00-19:00.

Për më shumë mund të ndiqni:
Facebook
Instagram
tkeks.al

Më shumë