Një ditë ndryshe me “International Yoga Day”!

Silvia Tabaku
15/06/2022

Heyy, kjo eshte per ty!😊😊😊

☺️Do te kalosh nje pasdite relaksuese?
🧘🏼‍♀️Gjithmone ke dashur te praktikosh Yoga?
🧘🏼‍♀️Praktikon Yoga?
🤔Apo thjesht je kurioz/e se cfare eshte Yoga?

Je i/e ftuar!

📆Date 18 Qershor, ora 18:00 📍 fusha e futbollit, Parku i Liqenit Artificial Tirane ne DITEN NDERKOMBETARE TE YOGES. 🧘‍♀️

“International Day of Yoga” organizohet per te dytin vit nga Ambasada e Indise ne Shqiperi, Rumani dhe Moldavi ne bashkepunim me 2 instruktoret e yoges @fjona.dhembo dhe @yoga.me.elin

❗Mos harro daten, oren, tapetin e yoges(shtroje/peshqir) dhe ta ndash kete lajm me miqte e tu!

Te presim me padurim!
📌”A taste of Yoga” – e Shtune, 18 Qershor, ora 18:00

Për më shumë informacion mund të ndiqni:
bashkiatirane.al
Instagram
Facebook
Twitter

Më shumë