Nga 7 Korriku në Cineplexx: “Thor: Love and Thunder”

Silvia Tabaku
11/07/2022


Thor kërkon ndihmën e Valkyrie, Korg dhe ish-të dashurës Jane Foster, për të luftuar Gorr the God Butcher, i cili synon të zhdukë perënditë.

Titulli origjinal:Thor: Love and Thunder
Filmi fillon:07.07.2022
Zgjatja e filmit:119 Minuta
Shteti/Viti:USA/2022
Lloji:Aksion, Aventure, Fantazi
Aktorë:Chris Hemsworth, Nathalie Portman, Tessa Thompson, Christian Bale, Chris Pratt
Regjisori:Taika Waititi
Distributori:Blitz film i video distribucija d.o.o.

Orari :

Cineplexx TEG

E hënë – E dielë: 13:45; 15:00; 16:15; 17:30; 18:45; 20:00; 21:15

Cineplexx QTU

E hënë – E dielë: 15:15; 17:45; 19:00; 20:15; 21:30.

Për më shumë informacion mund të ndiqni Cineplexx në:
Instagram
Facebook
https://www.cineplexx.al/

Adresa:

Cineplexx QTU
Autostrada Tiranë – Durrës, km 6

Më shumë