Rikthehet shfaqja e suksesshme në TKEKS “Vagon”!

Silvia Tabaku
30/08/2022

Rikthehet shfaqja e suksesshme “VAGON” me regji nga Naser Shatrolli nën interpretimin e aktorëve Neritan Liçaj dhe Altea Alushi.
❗️Ju ftojmë ditën e premte dhe të shtunë
📆datë 2 dhe 3 Shtator

⏰20:00

📍Teatri Kombëtar Eksperimental “Kujtim Spahivogli”.

🔺Rezervoni në inbox dhe në nr. 0677348844

Për më shumë mund të ndiqni:
Facebook
Instagram
tkeks.al

Më shumë