“Poker Face”, në Cineplexx nga 1 Dhjetori

Megi Daci
02/12/2022

Një miliarder organizon një lojë pokeri me miqtë e fëmijërisë, por mbrëmja merr një kthesë kur ai zbulon planin e tij për t’u hakmarrë për tradhtitë e tyre dhe për të luajtur, ata do të duhet të heqin dorë nga e vetmja gjë që kanë kaluar jetën e tyre duke u përpjekur të mbajnë… sekretet e tyre.

Titulli origjinal:Poker Face
Filmi fillon:01.12.2022
Zgjatja e filmit:120 Minuta
Shteti/Viti:USA/2022
Lloji:Aksion, Krim
Aktorë:Russell Crowe, Liam Hemsworth, RZA, Brooke Satchwell, Aden Young, Steve Bastoni, Daniel Macpherson, Paul Tassone, Elsa Pataky, Jack Thompson
Regjisori:Russell Crowe
Distributori:Blitz film i video distribucija d.o.o.

Orari :

Cineplexx TEG

E hënë – E premte: 19:00; 21:00
E shtunë – E dielë: 16:30; 18:30; 20:30

Cineplexx QTU

E hënë – E premte: 18:45; 21:10
E shtunë – E dielë: 17:30; 19:30; 21:30

Për më shumë informacion mund të ndiqni Cineplexx në:
Instagram
Facebook
https://www.cineplexx.al/

Adresa:

Cineplexx QTU
Autostrada Tiranë – Durrës, km 6

Më shumë